Pereiti į pagrindinį turinį

  • Vilniaus miesto savivaldybė

2017 m. gruodžio 3 d.

2018 m. rugpjūčio 9 d. redakcija

 

      Siunčiu Šiaulių miesto savivaldybės 2017-11-29 paskelbtą informacinį pranešimą „V.Urbonavičius: Vilniui yra ko pasimokyti iš Šiaulių viešojo transporto“.

           Malonu, kas Šiauliuose apsilankęs Vilniaus miesto tarybos narys bei Paslaugų ir miesto ūkio komiteto pirmininkas Vidas Urbonavičius taip palankiai atsiliepia apie mūsų miesto viešąjį transportą, jo plėtrą ir perspektyvas.

          Šiek tiek daugiau nei prieš savaitę Šiauliuose lankėsi Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ viceprezidentas Rimantas Martinavičius, tačiau jis, teigiamai atsiliepęs apie tai, kaip šiandieną yra tvarkomas ir kokia kryptimi yra vedamas Šiaulių miesto viešasis transportas, patarė per daug nesusižavėti iliuzijomis

          Svečias patarė pirmiausia siekti, kad savivaldybei priklausanti uždaroji akcinė bendrovė „Busturas“ galėtų lygiaverčiai dalyvauti keleivių pervežimo paslaugų viešuosiuose pirkimuose, jeigu jie Šiauliuose būtų rengiami.

       Jei į tai iki šiol dar neatkreiptas tinkamas dėmesys, jei į tai laiku nebus atkreiptas tinkamas dėmesys, visa Šiaulių viešojo transporto pasaka gali subliūkšti net per 2018 metus.

     Mums, šiauliečiams, malonu girdėti tokius gražius Vilniaus tarybos nario Vido Urbonavičiaus žodžius, tačiau negalime neatkreipti dėmesio ir į tai, ką pasakė, ką mums patarė „Linavos“ viceprezidentas Rimantas Martinavičius.

    PRIDEDAMA: Šiaulių miesto savivaldybės 2017-11-29 paskelbtas informacinis pranešimas „V.Urbonavičius: Vilniui yra ko pasimokyti iš Šiaulių viešojo transporto“ (2 lapai).

http://www.siauliai.lt/index.php?3488313146

 

Parašykite komentarą

CAPTCHA