Pereiti į pagrindinį turinį

Komentarai

Lilija Krivičienė
Ant, 03/10/2020 - 14:30 Tiesioginė nuoroda
1. 2020 m. sausio 19 d. rašte Nr. 02 V „Dėl pasiūlymų rengiamo Daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdymo įstatymo projektui“ pateikti pasiūlymai yra aktualūs.
2. Neaišku, kokiais dokumentais teks vadovautis, vykdant būsimo įstatymo 6 str. 6 d. nuostatas: "Nustatant konkrečiam savininkui priklausančią apmokėti išlaidų bendrojo naudojimo objektams išlaikyti ir išsaugoti dalį prie jo turimo naudingojo ploto turi būti priskaičiuotas ir tame daugiabučiame name jo faktiškai turimas (užimamas) naudingasis plotas, nepriklausomai nuo to, ar jis teisiškai įregistruotas ir įteisintas."
3. Neaišku, ar po naujojo įstatymo priėmimo liks galioti jungtinės veiklos sutartys, kurias praeityje sudarė mažiau, negu 100 procentų butų ir kitų patalpų savininkų.
4. Būsimo įstatymo Viii skyrius nesusietas su Administracinių nusižengimų kodekso 349 straipsniu, todėl neaišku, kaip reikės surašyti protokolą, priimti nutarimą, nesinaudojant šiuo metu privalomu elektroniniu Administracinių nusižengimų registru.

Parašykite komentarą

CAPTCHA