Pereiti į pagrindinį turinį

  • Bebrai

2020 m. kovo 2 d.

 

Siunčiu Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio 2020 m. vasario 27 d. raštą Nr. S-722 „Dėl užterštumo ir kitų problemų, susijusių su Šventupio upeliu“.

Kai problemos sprendžiamos, malonu ir seniūnaitijos gyventojams, ir seniūnaičiui. Tai gerą nuotaiką turėtų dovanoti ir pačiam Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriui Antanui Bartuliui.

Labai norėtųsi, kad Šventupio upelis būtų švarus, šalia gyvenantys šiauliečiai galėtų juo džiaugtis, gamtosaugininkai – didžiuotis, o svečiai – gėrėtis.

Tik gaila bebrų – su šiais žvėreliais visus tarpusavio santykius savivaldybei ir Aplinkos apsaugos departamentui jau seniai laikas būtų spręsti civilizuotesnėmis priemonėmis nei gaudant juos spąstais ir šunimis.

 

PRIDEDAMA:

1. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio 2020 m. vasario 27 d. raštas Nr. S-722 „Dėl užterštumo ir kitų problemų, susijusių su Šventupio upeliu“, 1 lapas.

2. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriui Antanui Bartuliui skirtas 2020 m. vasario 6 d. raštas Nr. 04 „Dėl užterštumo ir kitų problemų, susijusių su Šventupio upeliu“, 2 lapai.

3. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriui Antanui Bartuliui skirtas 2019 m. gruodžio 11 d. raštas Nr. 25 „Dėl užterštumo ir kitų problemų, susijusių su Šventupio upeliu“, 2 lapai.

4. M.Mažvydo gatvės gyventojos Ritos Bartašiūnienės 2019 m. gruodžio 4 d. elektroninis laiškas, 1 lapas.

5. M.Mažvydo gatvės gyventojos Ritos Bartašiūnienės 2019 m. gruodžio 7 d. elektroninis laiškas, 1 lapas.

6. M.Mažvydo gatvės gyventojos Ritos Bartašiūnienės 2020 m. vasario 27 d. elektroninis laiškas, 1 lapas.

7. Šventupio gyventojo Vitalijaus Priščepionok 2020 m. kovo 2 d. elektroninis laiškas, 1 lapas.

Parašykite komentarą

CAPTCHA