Pereiti į pagrindinį turinį

  • Judumo savaitė

 

 

 

Uždaroji akcinė bendrovė „Busturas“, kartu su Šiaulių miesto savivaldybe bei Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro „Sportas visiems“ komanda kviečia visus šiauliečius rugsėjo 22 d. paminėti Tarptautinę dieną be automobilio!

Siekiant šiauliečius paskatinti aktyviau rinktis viešąjį transportą ir pamatyti jo privalumus, visą dieną autobusais Šiaulių mieste keleiviai galės važiuoti NEMOKAMAI.

Jau antrus metus iš eilės UAB „Busturas“ dieną be automobilio pasitinka kiek kitaip. Šiais metais taip pat organizuojamos jau tradicinėmis tampančios lenktynės „Judėk laisviau“. Lenktynėse nuo PC „Akropolis“ iki Prisikėlimo aikštės, kaip ir praėjusiais metais, dalyvaus puikiai pažįstami šiauliečiai, kurie šią distanciją įveiks skirtingais būdais: bėgdami, važiuodami dviračiu, elektriniu paspirtuku, keliaudami autobusu bei elektromobiliu. Lenktynių metu bus siekiama išsiaiškinti, kuria transporto priemone Šiauliuose judėti galima greičiausiai.

Tarptautinės dienos be automobilio proga, Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro „Sportas visiems“ komanda, renginio metu, nuo 18 val., Prisikėlimo aikštėje taip pat organizuos visoms šeimoms skirtas sportines estafetes, pakviesiančias įveikti kliūčių ruožą paspirtukais, vežimėliais, riedlentėmis, riedučiais, dviračiais ir vienaračiais. Be jokios abejonės, visų dalyvių bei geriausiai pasirodžiusių šeimų lauks atminimo dovanos!

Svarbu: nepamirškite apsaugų bei šalmų, saugumas - svarbiausia!

Kviečiame registruotis rungtyniavimui estafetėje el. paštu sportasvisiems.siauliai@gmail.com Jums tereikia nurodyti savo Šeimos narių vardus, amžių bei transporto priemones (dviratis, paspirtukas ar kt.), su kuriomis dalyvausite estafetėse.

Rugsėjo 22 d. susitikime Prisikėlimo aikštėje ir paminėkime dieną be automobilio drauge! 

 

 

https://www.facebook.com/events/1113112642746584?ref=newsfeed

 

 

https://busturas.lt/lt/naujienos/item/1035-busturas-kviecia-pamineti-europos-judumo-savaite

 

 

 

Pagal uždarosios akcinės bendrovės

„Busturas“ parengtą informaciją

 

Parašykite komentarą

CAPTCHA