Pereiti į pagrindinį turinį

  • Jūra

Baltijos jūra, o už jos – Atlanto vandenynas, kurio tolimose salose ramiai ilsisi investuotojų į Šiaulių miesto šilumos ūkį investicinės paslaptys. Uždaroji akcinė bendrovė „KLAS“ įregistruota Vilniuje, Pramonės g. 97. Šios įmonės savininkė - bendrovė „Three Thousand Corporations“ – įregistruota Taline. Taline įregistruotos bendrovės „Three Thousand Corporations“ akcininkai – atvykėliai iš užjūrio salynų. Iš ten keliai parveda atgal į Lietuvą ir veda link Vilniuje gyvenančio tokio pono Jankausko ir jo draugų

 

 

2013 m. rugpjūčio 26 d.

2022 m. gruodžio 5 d. redakcija

 

Uždaroji akcinė bendrovė „KLAS“ – į Šiaulius ateinantis nepriklausomas šilumos gamintojas – buvo įregistruota 2011 m. kovo 7 d. Įmonėse vadove nurodoma Ona Kolesnikovienė – nepaprastai darbšti moteris, vadovaujanti ne vienai verslo bendrovei.

Uždarosios akcinės bendrovės „KLAS“ įstatinis kapitalas – 10 000 Lt, įmonėje dirba vienas - du darbuotojai. Įmonė registruota Pramonės g. 97, Vilniuje.

10 tūkstančių vienetų bendrovės akcijų, kurių kiekvienos vertė yra vienas litas, priklauso Estijoje registruotai bendrovei „Three Thousand Corporations“, teikiančiai finansines konsultacines paslaugas ir Taline veikiančiai nuo 2012 metų gegužės mėnesio. Bendrovės „Three Thousand Corporations“ akcinis kapitalas kuklus – 2502 eurai.

Todėl 2013 m. liepos 29 d. vykusio miesto visuomenės viešo supažindinimo su uždarosios akcinės bendrovės „KLAS“ planuojamos ūkinės veiklos – biokuro katilinės eksploatacijos Daubos g. 1F, Šiauliuose - poveikio aplinkai vertinimo ataskaita metu Šiaulių miesto sąjūdžio pirmininko Algirdo Kulikausko išreikšta abejonė, ar bankai duos 25 mln. Lt neaišku kieno įsteigtai ir nežinia kur įsikūrusiai bendrovei, kaip vėliau paaiškėjo, buvo pakankamai pagrįsta.

 

PRIDEDAMA:

1. Viešai skelbta informacija apie uždarąją akcinę bendrovę „KLAS“, jos darbuotojų skaičių, 2 lapai.

2. Informacija apie Estijoje registruotą bendrovę „Three Thousand Corporations, 1 lapas.

3. Informacija apie uždarąją akcinę bendrovę „KLAS“, 1 lapas.

4. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nario Aurimo Nausėdos 2013 m. rugpjūčio 14 d. elektroninis laiškas „Nauji faktai apie bendrovę „KLAS“, 1 lapas.

 

 

Šiaulių miesto savivaldybės gyventojų asociacijos

„Visuomeninės iniciatyvos“ parengta informacija

 

Parašykite komentarą

CAPTCHA