Pereiti į pagrindinį turinį

  • Šaligatviai

2019 m. spalio 29 d.

Asociacija „Lieporių bendruomenės centras“ 2019 m. rugsėjo 2 d. – gruodžio 15 d. laikotarpiu įgyvendina Šiaulių miesto pietinės teritorijos bendruomenių ir NVO projektą „Bendruomeninės veiklos plėtojimas Šiaulių miesto pietinėje teritorijoje“.

Projekto partneris Šiaulių miesto savivaldybės gyventojų asociacija „Visuomeninės iniciatyvos“ vykdo pilietinę iniciatyvą ir rengia pasiūlymus dėl šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų atsakingesnės priežiūros, kuri pagerintų Šiaulių miesto Pietinio rajono aplinkos ir gyventojų gyvenimo kokybę.

Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projektą remia Šiaulių miesto savivaldybė.

Siunčiu 2019 m. rugsėjo 26 d. Šiaurės Lietuvos kolegijoje (Tilžės g. 22, Šiauliai) vykusio pirmojo renginio tema „Šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų atsakingesnė priežiūra pagerins Šiaulių miesto Pietinio rajono aplinkos ir gyventojų gyvenimo kokybę“ ataskaitą.

Informaciją apie antrąjį renginį, kuris įvyko 2019 m. spalio 24 d., ir šio renginio ataskaitą pateiksiu vėliau, kai viskas bus parengta.

Apie priežastis, kodėl į antrąjį renginį, kuriame gausiai dalyvavo Lieporių mikrorajono, kitų miesto Pietinio rajono mikrorajonų ir gyvenviečių gyventojai, prieš 9 dienas oficialiai kviesti neatvyko Šiaulių miesto savivaldybės administracijos atstovai, atsakingi už miesto šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų priežiūrą, taip pat pateiksiu vėliau, kai viską išsamiai išsiaiškinsime. 

Šalia miestų centrinių ir pagrindinių gatvių esantys šaligatviai pastaruoju metu sparčiai atnaujinami pasinaudojant Europos Sąjungos skirtomis lėšomis, tačiau toliau nuo pagrindinių gatvių esančių šaligatvių būklė išlieka bloga ir kasmet vis blogėja, jų niekas tinkamai neprižiūri, neremontuoja, nes tam, atseit, trūksta lėšų.

Tikiuosi, kad mūsų parengta informacija padės geriau atskleisti problemas, susijusias su šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų priežiūra, remontu ir atnaujinimu ne tik Šiauliuose, bet ir kituose šalies miestuose, o taip pat problemas, su kuriomis susiduria nevyriausybinės organizacijos, vykdančios visuomenei naudingas ir išliekamąją vertę turinčias projektines veiklas, siekiančios visuomenę ne projektiniais lozungais, o realiais darbais įtraukti į viešojo valdymo procesus.

PRIDEDAMA:

1. 2019 m. rugsėjo 26 d. Šiaurės Lietuvos kolegijoje (Tilžės g. 22, Šiauliai) vykusio pirmojo renginio tema „Šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų atsakingesnė priežiūra pagerins Šiaulių miesto Pietinio rajono aplinkos ir gyventojų gyvenimo kokybę“ ataskaita, 6 lapai.

2. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriui skirtas Lieporių ir Aukštabalio mikrorajonų gyventojų 2019 m. kovo 1 d. raštas Nr. 5 „Dėl sniego valymo, pėsčiųjų ir dviračių tako priežiūros atkarpoje tarp Aukštabalio ir Gegužių gatvių žiemos sezono laikotarpiu“. (3 lapai).

3. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio 2019 m. balandžio 30 d. raštas Nr. SG-355 „Dėl sniego valymo, pėsčiųjų ir dviračių tako priežiūros atkarpoje tarp Aukštabalio ir Gegužių gatvių žiemos sezono laikotarpiu“. (1 lapas).

 

http://www.snaujienos.lt/miesto-gyvenimas/40581-visuomenininkai-problemas-mato-o-miesto-valdzia-ne-2

 

https://youtu.be/_wDz13gstJo

 

 

Komentarai

Mindaugas Darguzas
Sek, 05/10/2020 - 01:49 Tiesioginė nuoroda
svieiki bendraminciai visuomeninkai, saligatviu bukle yra tragiska 80% siauliu miesto teritorijoje. Gal kas pazistatate ar kitaip galite gauti informacija apie tiesiogIai nukentejusius zmoNes, kurie patyre suzalojimus ar traumas del netvarkingu saligatviu. Rasykite man i pophypow@gmail.com

Parašykite komentarą

CAPTCHA