Pereiti į pagrindinį turinį

  • Trasos

Tokios ir panašios problemos, atsiradusios po praėjusiais metais vykdyto šiluminių trasų atnaujinimo, kuriomis jau nuo ankstyvo pavasario rūpinasi daugiabučių bendrijų pirmininkai

 

 

2020 m. balandžio 4 d.

 

Siunčiu Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus vedėjos Eglės Bružienės 2020 m. balandžio 3 d. raštą Nr. (31.7.E) SIF-380 „Dėl informacijos pateikimo“.

Šiuo raštu atsakyta į daugiabučio namo savininkų bendrijos Krymo g. 14 pirmininko Arūno Beniušio 2020 m. kovo 29 d. prašymą dėl teritorijos sutvarkymo ir Gegužių g. 13-49 gyventojo Antano Puzaro 2020 m. kovo 24 d. prašymą dėl Saulės tako ir teritorijos šalia Saulės tako ir Gegužių progimnazijos sutvarkymo.

Gerbiami bendrijų pirmininkai, kol savivaldybės, kaip ir kitų institucijų, turimos galimybės skiriamos kovai su koronavirusu, pagalbai Respublikinei Šiaulių ligoninei, neteikite prašymų dėl takų, šaligatvių, žaliųjų vejų, automobilių stovėjimo aikštelių sutvarkymo.

Aš, kaip asociacijos „Visuomeninės iniciatyvos“ vadovas ir Lieporių-Šventupio seniūnaitijos seniūnaitis, nors ir dirbdamas namuose, nenoriu visiškai nutraukti ūkinių darbų – juk ateina pavasaris, viskas greitai sužaliuos, reikia po žiemos bent minimaliai sutvarkyti aplinką.

Tokias nuotaikas perduodu ir bendrijų pirmininkams, ir savivaldybės administracijai, stengiuosi palaikyti tuos gyventojus, nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių vadovus, kuriems ir toliau rūpi daugiabučių, bendruomenių, mikrorajonų reikalai, estetiška aplinka, kurie galvoja, kad gyvenimas negali sustoti ir turi tęstis.

Mes, daugiabučių bendrijų pirmininkai, visais įmanomais keliais savo namų laiptinėms, kitiems bendrojo naudojimo objektams ieškodami valymo ir dezinfekavimo priemonių, įrangos, apsaugos priemonių kitų namo gyventojų saugumu besirūpinantiems bendrijų darbuotojams, patys padėdami valyti ir dezinfekuoti laiptines, užtikrindami savo daugiabučiuose rimtį ir saugumą, dirbame ne mažiau atsakingą ir reikalingą darbą negu savanoriai, aptarnaujantys neįgalius ir senyvo amžiaus žmones, padedantys medikams.

Telefonu kalbėjausi su Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus vyr. specialistu Edmundu Šėgžda ir jis manęs paprašė perduoti Jums, kad šiuo metu kreiptis į savivaldybę reikėtų tik neatidėliotinais klausimais, jeigu yra avariniai atvejai.

Manau, kad šis prašymas galioja ne tik Lieporių, bet ir Dainų, Gytarių, kitiems miesto rajonams bei mikrorajonams.

Kai situacija normalizuosis, Miesto ūkio ir aplinkos skyrius ims dirbti įprastiniu ritmu ir tada vėl galima bus kreiptis visais Jums rūpimais kasdieniniais klausimais.

Visi žemės darbai, kuriuos turi padaryti šilumines trasas atnaujinusi įmonė, bus pradėti daryti, kai tik tai daryti ims leisti gamtos sąlygos. Iki gegužės 31 d. darbai turės būti padaryti, turės būti ištaisyti visi trūkumai, atsižvelgta į visas pagrįstas pretenzijas.

Manau, kad tuo klausimu bus susisiekta su kiekvieno daugiabučio bendrijos pirmininku, kiekvienu administratoriumi.

 

PRIDEDAMA:

1. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus vedėjos Eglės Bružienės 2020 m. balandžio 3 d. raštas Nr. (31.7.E) SIF-380 „Dėl informacijos pateikimo“, 3 lapai.

2. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus vedėjai Eglei Bružienei skirtas 2020 m. balandžio 1 d. raštas Nr. 14 „Dėl teritorijos prie daugiabučio Krymo g. 14 sutvarkymo“, 1 lapas.

3. Daugiabučio namo savininkų bendrijos Krymo g. 14 pirmininko Arūno Beniušio 2020 m. kovo 29 d. prašymas dėl teritorijos sutvarkymo, 1 lapas.

4. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus vedėjai Eglei Bružienei skirtas 2020 m. balandžio 2 d. raštas Nr. 15 „Dėl Saulės tako sutvarkymo“, 1 lapas.

5. Gegužių g. 13-49 gyventojo Antano Puzaro 2020 m. kovo 24 d. elektroninis laiškas, 1 lapas.

 

Pagarbiai,

Vytautas Kabaila

Parašykite komentarą

CAPTCHA