Pereiti į pagrindinį turinį

  • KVIETIMAS

 

jpg

Kviečiame dalyvauti nuotolinėje Apskritojo stalo diskusijoje „Kaip suefektyvinti seniūnaičių rinkimo ir atstovavimo gyventojų interesams procesus: siūlomos pataisos Vietos savivaldos įstatyme“. Diskusija vyks 2021 m. balandžio 23 d. (penktadienį) nuo 11 iki 15 val. 
Diskusijoje bus pristatytas Šiaulių miesto savivaldybės gyventojų asociacijos „Visuomeninės iniciatyvos“, asociacijos „Lieporių bendruomenės centras“ ir viešosios įstaigos „Šiaurės Lietuvos kolegija“ bendrai rengiamas pasiūlymas dėl Vietos savivaldos įstatymo patikslinimo ir papildymo. 
Tai bus viešojo valdymo politikos sričiai „Gero valdymo principų taikymas ir demokratijos plėtra“ priskirtinas pasiūlymas, kuriuo sieksime teigiamų teisinio reglamentavimo pokyčių, kurie būtų įtvirtinti Vietos savivaldos įstatyme, kaip teisės akte, skatinančiame ir plėtojančiame vietos savivaldą kaip demokratinės valstybės raidos pagrindą, nustatančiame ne vietos savivaldos principus, bet ir savivaldybių santykius su gyvenamųjų vietovių bendruomenėmis, jų renkamais atstovais – seniūnaičiais.
Pranešimą „Piliečių (seniūnaičių) įtraukimas į sprendimų priėmimą savivaldybėje“ skaitys Mykolo Romerio universiteto Viešojo administravimo instituto doc. dr. Saulius Nefas, kalbės Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjungos pirmininkas prof. Ramūnas Navickas, Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Elijošius.
Renginyje dalyvaus ir diskutuos kiti vietos savivaldos specialistai, bendruomeninių organizacijų atstovai, seniūnaičiai, Šiaulių miesto gyventojai.
Vykdoma išankstinė dalyvių registracija!
Registruokitės el. paštu: vytautas.kabaila@gmail.com (registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją ir miestą). Jei kils klausimų, skambinkite tel. 8 698 88877. Prisijungimo nuorodą atsiųsime renginio dieną registracijoje nurodytu el. pašto adresu.
Projektas „NVO sinergija: skaidrus viešasis valdymas“ (kodas 10.1.2-ESFA-K-917-03-0015) finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Vyriausybės lėšomis. Plačiau apie projektą galite rasti: https://www.slk.lt/nvo-sinergija

Komentarai

Parašykite komentarą

CAPTCHA