Pereiti į pagrindinį turinį

  • Prekybos centras

 

 

 

2020 m. balandžio 10 d.

 

Siunčiu Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Žmonių gerovės ir ugdymo departamento Sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Mindaugo Bezaro 2020 m. balandžio 9 d. elektroninį laišką, kuriame pateikta svarbi informacija senjorams.

Skambina ne vienas Lieporių mikrorajono, kitų mikrorajonų senjoras ar jo pažįstamas ir teiraujasi, ar vyresnio amžiaus žmogui, sušlubavus sveikatai, jeigu jis nepriklauso jokiai neįgaliųjų, jokiai rizikos grupei, gali kas nors nupirkti maisto, vaistų, kitų būtinų prekių, ir kartu suteikti būtinas paslaugas, pavyzdžiui, išnešti šiukšles.

Su artimiausiais kaimynais kartais žmogus sunkiai sutaria, randa bendrą kalbą, kaimynai kartais būna išvykę į užsienius arba iš užsienių neseniai grįžę ir pan.

Todėl, jeigu neturite galimybių padėti patys, be to, vienas ar keli žmonės ir negali padėti visiems prašantiems, paskambinkite Mindaugo Bezaro nurodytu telefono numeriu 8 657 81597 ir atsiliepsiantį savivaldybės administracijos darbuotoją ar savanorį informuokite, kad yra žmogus, kuriam karantino galiojimo laikotarpiu reikia pagalbos, duokite šio žmogaus telefono numerį ir adresą.

Dar geriau būtų, jeigu patys senjorai, kuriems reikia pagalbos, galėtų tuo telefonu paskambinti ir pasikalbėti, kokios pagalbos jiems reikia. Bet ne visi senjorai kartais išdrįsta taip skambinti ir ko nors prašyti.

Ne vienas senjoras šiuo atveju pats imsis iniciatyvos, skambins ir prašys tik tada, kai bus jam jau labai blogai, o kitas taip niekada ir neišdrįs kam nors būti našta, lauks, kol iš užsienių sugrįš vaikai, kol praeis koronaviruso pavojus ar pan.

Tokios pagalbos šiuo metu gali prireikti ne tik tiems senjorams, kuriems sušlubuoja sveikata, kuriems jau per 80 metų ir pan. Tokios pagalbos gali prireikti visiems senjorams, kuriems jau daugiau nei 65 metai ir kurie šalia neturi artimųjų, gerų kaimynų, kad juos aptarnautų, padėtų jiems nusipirkti maisto, vaistų, kitų būtinų prekių, ir tuo pačiu kartais suteiktų būtiniausias paslaugas, pavyzdžiui, išneštų šiukšles.

Minėtą telefono numerį nusiųskite arba perduokite visiems senjorams, ypatingai tiems, kurie mažiau bendrauja, naudojasi išmaniuoju telefonu, internetu, kuriems reikia arba gali reikėti pagalbos.

Pridedu ką tik gautą Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus Aptarnavimo ir e. paslaugų poskyrio vedėjos Dianos Grigienės 2020 m. balandžio 10 d. elektroninį laišką, prie kurio prisegtos asmens saugumo instrukcijos.

PRIDEDAMA:

1. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Žmonių gerovės ir ugdymo departamento Sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Mindaugo Bezaro 2020 m. balandžio 9 d. elektroninis laiškas, 1 lapas.

2. Šiaulių miesto savivaldybės administracijai skirtas 2020 m. balandžio 6 d. elektroninis laiškas „Kur kreiptis senjorams“, 1 lapas.

3. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus Aptarnavimo ir e. paslaugų poskyrio vedėjos Dianos Grigienės 2020 m. balandžio 10 d. elektroninis laiškas, 1 lapas.

4. Tavo saugumo instrukcija, sutrumpinta, 1 lapas.

5. Tavo saugumo instrukcija, detali, 3 lapai.

 

https://www.siauliai.lt/index.php?2817705220

 

Lieporių-Šventupio seniūnaitijos seniūnaitis

Vytautas Kabaila

Parašykite komentarą

CAPTCHA