Pereiti į pagrindinį turinį

  • VRM

2020 m. gegužės 28 d.

Siunčiu Lietuvos Respublikos vidaus reikalų viceministrės Beatos Maliušickos  2020 m. balandžio 3 d. raštą Nr. 1D-1731 „Dėl visuotinio ataskaitinio susirinkimo darbotvarkės klausimų eiliškumo“.

Šiame rašte paaiškinta, kokia tvarka turėtų būti svarstomas naujų narių priėmimo į asociaciją klausimas – prieš renkant naujai kadencijai asociacijos pirmininką, po to, kai naujai kadencijai bus išrinktas asociacijos pirmininkas, ar tai iš viso nėra reglamentuota ir paliekama visuotinio ataskaitinio susirinkimo nuožiūrai.

Tikiuosi, kad ši informacija pravers ne tik nevyriausybinių organizacijų, bet ir kitų organizacijų vadovams, o taip pat ir šių organizacijų nariams.

 

PRIDEDAMA:

1. Lietuvos Respublikos vidaus reikalų viceministrės Beatos Maliušickos  2020 m. balandžio 3 d. raštas Nr. 1D-1731 „Dėl visuotinio ataskaitinio susirinkimo darbotvarkės klausimų eiliškumo“, 1 lapas.

2. Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijai skirtas 2020 m. kovo 9 d. raštas Nr. 05 V „Dėl visuotinio ataskaitinio susirinkimo darbotvarkės klausimų eiliškumo“, 1 lapas.

 

Parašykite komentarą

CAPTCHA