Pereiti į pagrindinį turinį

  • vaiko teisės

2020 m. vasario 20 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Mažojoje salėje vyko Šiaulių miesto savivaldybės gyventojų asociacijos „Visuomeninės iniciatyvos“ susitikimas su Šiaulių apskrities vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistais.

Susitikime dalyvavo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Šiaulių apskrities skyriaus specialistės Jurgita Siliūnienė, Rita Gintilienė, atstovė viešiesiems ryšiams Silva Šimkevičienė.

Susitikimo tikslas buvo susipažinti su Vaikų teisių apsaugos tarnybos darbu, problemomis, su kuriomis, vykdydami pareigas, dažniausiai susiduria šios tarnybos darbuotojai.

Diskusijos išsiplėtė ir apėmė klausimus, susijusius su vaiko paėmimo iš šeimos atvejais, vaikų auklėjimu šeimose, vaiko teisėmis ir pareigomis, tėvų teisėmis, vaikų elgesiu mokykloje, alkoholizmo ir narkomanijos keliamomis problemomis vaikui ir šeimai, kt.

Pateikiu šio susitikimo metu vykusių diskusijų stenogramą.

 

PRIDEDAMA: 2020 m. vasario 20 d. vykusio susitikimo su Šiaulių apskrities vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistais stenograma, 7 lapai.

 

https://vaikoteises.lt/

Komentarai

vytautas.kabai…
Sek, 07/19/2020 - 20:02 Tiesioginė nuoroda
Reikia nuspausti dokumento pavadinimą ten, kur yra parašyta "PRIDEDAMA". Ten yra parašyta ir 7 lapai.

Parašykite komentarą

CAPTCHA