Pereiti į pagrindinį turinį

  • LIEPORIŲ G. 21

2020 m. balandžio 25 d.

Siunčiu informaciją apie Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus vedėjos Eglės Bružienės įvykdytą prašymą atlikti automobilių stovėjimo vietų horizontalųjį ženklinimą Lieporių gatvėje, prieš namą Lieporių g. 21 esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Tai DNSB Lieporių g. 21 pirmininko Algio Šukio, Lieporių g. 21 namo gyventojos Skaistės Ričkienės ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos bendrų pastangų rezultatas.

Kai gyventojai, matydami netvarką ir apsileidimą, netyli, būna aktyvūs, motyvuotai kreipiasi pagalbos į namo bendrijos pirmininką, gyvenamosios vietovės bendruomeninę organizaciją, seniūnaitį, kai savivaldybės administracija mato, kad visiems ta problema yra aktuali, kad vieni kitus palaiko, tada užsidega žalia šviesa problemos sprendimui ir ji yra sprendžiama.

Lieporių g. 21 namo pavyzdys – tai vienas iš gerųjų pavyzdžių, kaip sutartinai reikia spręsti problemas, susijusias su nepakankamai gera aplinkos kokybe šalia gyvenamųjų namų.

 

PRIDEDAMA:

1. Lieporių g. 21 namo gyventojos Skaistės Ričkienės 2020 m. balandžio 22 d. elektroninis laiškas, 1 lapas.

2. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus vedėjos Eglės Bružienės 2020 m. balandžio 8 d. raštas „Dėl Lieporių g. įlinkio prieš namą Nr. 21 automobilių stovėjimo vietų horizontalaus ženklinimo“, 1 lapas.

3. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriui skirtas 2020 m. kovo 26 d. raštas Nr. 13 „Dėl automobilių stovėjimo vietų sužymėjimo“, 1 lapas.

4. Lieporių g. 21 namo gyventojos Skaistės Ričkienės 2020 m. kovo 18 d. elektroninis laiškas, 1 lapas.

 

Parašykite komentarą

CAPTCHA