Pereiti į pagrindinį turinį

  • Aplinkkelis

2020 m. vasario 24 d.

 

Siunčiu Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio 2020 m. vasario 17 d. raštą Nr. S-569, kuriuo atsakyta į Google grupėje „Visuomeninės iniciatyvos Šiauliai“ 2020 m. sausio 27 d. paskelbtą DNSB Gegužių g. 23 pirmininkės Vandos Skukauskienės 2019 m. liepos 18 d. prašymą dėl aplinkkelio, sujungsiančio Serbentų gatvę su Aukštelke, tiesimo.

Gal savivaldybės administracijos direktoriaus atsakymas ir nėra toks, kokio norėtųsi Gegužių gatvės gyventojams, tačiau šis atsakymas vis dėlto paaiškina jiems realią šiandieninę situaciją, susijusią su sunkiasvorio transporto eismu Gegužių gatvėje.

Dabar gyventojai bent jau gali diskutuoti, sutikti arba nesutiktu su savivaldybės administracijos nuomone, teikti savivaldybei labiau argumentuotus pasiūlymus ir prašymus kaip galima būtų rasti abi puses – ir gyventojus, ir savivaldybės administraciją – tenkinantį sprendimą dėl sunkiasvorio transporto eismo Gegužių gatvėje.

Administracijos direktorius priėmė teisingą sprendimą – paimti ir atsakyti į DNSB Gegužių g. 23 pirmininkės Vandos Skukauskienės 2019 m. liepos 18 d. prašymą.

Tai geras žingsnis, siunčiantis laukiamą žinią – ir kiti 2019 metais su gyventojais neišspręsti klausimai artimiausiu metu bus pradėti spręsti, bent jau bus pateikta gyventojams informacija apie spręstinų klausimų ir problemų šiandieninę situaciją, jų konstruktyvias sprendimų galimybes.

O aplinkkelis, turintis sujungti Serbentų gatvę su Aukštelke arba Aukštelkę su Kairiais, yra labai reikalingas, miestas jau senokai turėjo pradėti rūpintis šiam aplinkkeliui reikalingais planavimo dokumentais ir reikalingomis lėšomis.

Na, bet svarbiausia – kad reikalai pajudėtų, o tam DNSB Gegužių g. 23 pirmininkė Vanda Skukauskienė savo 2019 m. liepos 18 d. paklausimu davė gerą iniciatyvą, kuri jau kuris laikas buvo tarsi ir primiršta.

 

https://visuomeninesiniciatyvos.lt/naujienos/kai-iki-rinkimu-i-savivaldybes-taryba-lieka-daugiau-nei-trys-metai

 

PRIDEDAMA:

1. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio 2020 m. vasario 17 d. raštas Nr. S-569 „Dėl DNSB Gegužių g. 23 pirmininkės paklausimo“, 1 lapas.

2. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriui Antanui Bartuliui skirtas 2019 m. liepos 23 d. raštas Nr. 17 „Dėl aplinkkelio, sujungsiančio Serbentų gatvę su Aukštelke, tiesimo“, 1 lapas.

3. DNSB Gegužių g. 23 pirmininkės Vandos Skukauskienės 2019 m. liepos 18 d. prašymas, skirtas Lieporių-Šventupio seniūnaitijos seniūnaičiui, 1 lapas.

4. DNSB Gegužių g. 23 pirmininkės Vandos Skukauskienės 2020 m. vasario 18 d. komentaras, 1 lapas.

 

 

Parašykite komentarą

CAPTCHA