Pereiti į pagrindinį turinį

  • Kvietimas

2022 m. balandžio 27 d. vykęs asociacijos „Visuomeninės iniciatyvos“ narių visuotinis ataskaitinis susirinkimas

 

 

2023 m. kovo 28 d. (antradienį) 15 val. Tilžės g. 36, Šiauliai vyks Šiaulių miesto savivaldybės gyventojų asociacijos „Visuomeninės iniciatyvos“ narių visuotinis ataskaitinis susirinkimas.

Susirinkimo darbotvarkė:

1. Pirmininko ataskaitos už asociacijos 2022 metų veiklą tvirtinimas.

2. Revizijos komisijos atlikto asociacijos 2022 metų ūkinės ir finansinės veiklos patikrinimo akto tvirtinimas.

3. Asociacijos pirmininko rinkimai.

4. Asociacijos revizijos komisijos ir revizijos komisijos pirmininko rinkimai.

5. Asociacijos pirmininko pavaduotojų, Centrinės miesto dalies, Dainų, Gytarių, Aukštabalio ir Lieporių mikrorajonų grupių vadovų rinkimai.

6. Dėl naujų narių priėmimo į asociaciją, asociacijos narių sąrašo tvirtinimas.

7. Kiti klausimai.

Apie kitus pasiūlymus dėl darbotvarkės arba dėl siūlomų darbotvarkės patikslinimų prašome informuoti asociacijos pirmininką.

Asociacijos narių dalyvavimas susirinkime būtinas. Prašau apie susirinkimą informuoti ir tuos asociacijos narius, kurie neturi elektroninio pašto.

Asociacijos skyrių (Centrinės miesto dalies, Dainų, Gytarių, Aukštabalio ir Lieporių mikrorajonų) vadovų dėmesiui: apie rengiamą visuotinį susirinkimą asmeniškai informuokite Jūsų prižiūrimose teritorijose gyvenančius asociacijos narius ir asociacijos rengiamų susirinkimų svečius, išklausykite jų nuomones, pasiūlymus.

Visuotiniame ataskaitiniame susirinkime laukiami visi šiauliečiai, kurie svečių teisėmis dalyvauja asociacijos veikloje ir kuriems išsiųstas šis kvietimas.

Dėl susipažinimo su parengtais dokumentų projektais galima kreiptis į asociacijos pirmininką nuo 18 val. iki 20 val. kiekvieną antradienį, ketvirtadienį ir sekmadienį (adresas: Krymo g. 8-22, telefonas: 8 698 88877).

Jeigu susipažinimui su parengtais dokumentais patogesnės kitos savaitės dienos ar valandos, reikia skambinti ir tartis su asociacijos pirmininku.

 

PRIDEDAMA: Šiaulių miesto savivaldybės gyventojų asociacijos „Visuomeninės iniciatyvos“ pirmininko ataskaitos už asociacijos 2022 metų veiklą projektas, 4 lapai.

 

 

Asociacijos pirmininkas                            Vytautas Kabaila

 

Parašykite komentarą

CAPTCHA