Pereiti į pagrindinį turinį

  • kLEVAS
Šalia Tižės gatvės, Lieporių mikrorajone, Šiauliuose augo ir niekam neužkliuvo reto grožio klevas.

Bet medžių skriaudimo manija mieste nepalenkė ir šio medžio – jam, ramiai, jau kelis dešimtmečius augusiam žalioje pievelėje, nutarta pagal naujuosius miesto standartus palikti ne daugiau kaip 1 m2.

Kadangi medis neskubėjo susitalpinti į naujai išskirtus jam standartus, nutarta jį pamokyti – iš trijų pusių matosi nukasta žemės, žvėriškai nukirstos šaknys, kurios tęsėsi 5-7 metrus. 
Smulkesnės šaknys jau surinktos ir išvežtos, o kai kurios stambiosios dar mėtosi aplink, nes nebetilpo į savivartį ar buvo per sunkios darbininkams.

Savaitgalis, lietaus nėra, karštis – apie 25 0C, žemė aplink nukasta, šaknys – nekapotos, kraupiai sužalotas ir paliktas likimo valiai medis džiūsta, miesto vadovai ramiai poilsiauja. Tokį vaizdą galima pamatyti nebent Sirijoje.

Tokių ir panašių vaizdų Šiauliuose šiandieną – apstu. Ir niekam nė motais, kad tai tam tikros grupės žmonių - visiškas nužmogėjimas.

Mieli šiauliečiai, kitų miestų gyventojai, pabandykite surasti mūsų miesto merą, kitus savivaldybės vadovus ir paprašyti, kad jie, palikę savo poilsiavietes, atvyktų gelbėti mano klevo, gyvenančio šalia penkiaaukščių Krymo g. 8 ir Krymo g. 10. 
Aš taip pat jų ieškosiu, gal pavyks prikalbinti atskubėti į pagalbą.

Būsiu nuoširdžiai dėkingas, Vytautas

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008734367299

https://www.skrastas.lt/siauliu-pietiniame-valdzia-kratosi-medkirciu-etiketes

Parašykite komentarą

CAPTCHA