Pereiti į pagrindinį turinį

  • Aplinka

Kartu siekime aktyvesnio Šiaulių miesto gyventojų dalyvavimo viešojo valdymo sprendimų priėmime ir įsitraukimo į į gero valdymo ir gamtinės aplinkos išsaugojimo procesus.


2020 m. gruodžio 7 d. vyksiančioje diskusijoje bus pristatytas Šiaulių miesto savivaldybės gyventojų asociacijos „Visuomeninės iniciatyvos“, asociacijos „Lieporių bendruomenės centras“ ir viešosios įstaigos „Šiaurės Lietuvos kolegija“ bendrai rengiamas pasiūlymas iš viešojo valdymo srities „Gero valdymo principų taikymas ir demokratijos plėtra“.

Pasiūlymu siekiama teisės aktų pagalba geriau sureguliuoti sutartinius santykius tarp nuotekų tvarkytojų ir abonentų, išleidžiančių gamybines nuotekas į centralizuotąsias nuotekų surinkimo sistemas.

Pranešimą „Sutartiniai nuotekų tvarkymo aspektai Lietuvoje“ skaitys Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos prezidentas Bronius Miežutavičius, kalbės uždarosios akcinės bendrovės „Šiaulių vandenys“ generalinis direktorius Jonas Matkevičius, Šiaulių miesto savivaldybės mero patarėjas Justinas Švėgžda.

Renginyje dalyvaus ir savo nuomones reikš kiti vandentvarkos specialistai, Šiaulių miesto gyventojai.

 

Vykdoma išankstinė dalyvių registracija! 

Registruokitės el. paštu vytautas.kabaila@gmail.com (registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją ir miestą)

Prisijungimo nuorodą atsiųsime renginio dieną registracijoje nurodytu el. pašto adresu.


Projektas „NVO sinergija: skaidrus viešasis valdymas“ (kodas 10.1.2-ESFA-K-917-03-0015) finansuojamas iš Europos socialinio fondo.


Plačiau apie projektą https://www.slk.lt/nvo-sinergija

Komentarai

Vaidotas Ramonas
Pen, 12/04/2020 - 13:57 Tiesioginė nuoroda
Atstovauju Lietuvos vandens tiekėjų asociacija. Vilnius.

Parašykite komentarą