Pereiti į pagrindinį turinį

  • Suopis

Turgaus aikštė 13, Šiauliai. Čia 2010 metais veikė „Suopio“ baras

 


2010 m. spalio 27 d. 
2020 m. lapkričio 20 d. redakcija

Siunčiu Šiaulių miesto merui Genadijui Mikšiui skirtą 2010 m. rugsėjo 15 d. pasiūlymą „Dėl naktinės prekybos alkoholiu“. 

Naktinė prekyba alkoholiu kelia didelį pavojų šalia prekybos vietų gyvenančių gyventojų saugumui, trikdo jų poilsį ir ramybę, todėl ši prekyba turėtų būti apribota ir aiškiai reglamentuota. 

Turėtų būti uždrausta pardavinėti alkoholį asmenims iki 19 metų, nes tik taip nuo neigiamos alkoholio įtakos būtų apsaugoti vidurinių mokyklų moksleiviai. 
Nesuprantama, kodėl policijos pareigūnai, turėdami informaciją apie visus nelegalius prekybos narkotikais ir alkoholiu taškus, tokių taškų nelikviduoja ir net nenori jų likviduoti. 

Viešose vietose miegantys, tarsi zombiai šlitinėjantys, prie žmonių besikabinėjantys ir taip jiems nesaugumą sukeliantys girti asmenys policijos pareigūnų turėtų būti baudžiami administracine tvarka, vežami į blaivyklas, kurias ir finansuotų pirmiausia į šias įstaigas patekę klientai. 

 

PRIDEDAMA: 


Šiaulių miesto merui Genadijui Mikšiui skirtas 2010 m. rugsėjo 15 d. pasiūlymas „Dėl naktinės prekybos alkoholiu“, 2 lapai. 

 

Šiaulių miesto savivaldybės gyventojų asociacijos 
„Visuomeninės iniciatyvos“ parengta informacija

 

Parašykite komentarą

CAPTCHA