Pereiti į pagrindinį turinį

  • Rasos progimnazija

Šiaulių miesto „Rasos“ progimnazija, kurioje 2011 m. sausio 29 d. vyko vietos bendruomenės susitikimas su miesto meru Genadijumi Mikšiu

 

 

 

2011 m. vasario 2 d.

2021 m. spalio 26 d. redakcija

 

2011 m. sausio 29 d. Rasos progimnazijoje vyko asociacijos „Lieporių bendruomenės centras“ organizuotas mikrorajono gyventojų susitikimas su Šiaulių miesto savivaldybės meru Genadijumi Mikšiu.

Buvo išklausyta mero pateikta informacija apie savivaldybės per paskutinius metus nuveiktus darbus, einamuoju metu atliekamus darbus, o taip pat apie tuos darbus, kuriuos savivaldybė planuoja nuveikti 2011 metais.

Labai aktyviai vyko diskusijos apie jau kelinti metai kylančias akcinės bendrovės „Šiaulių energija“ gaminamos ir gyventojams tiekiamos šilumos kainas, ne vienas lieporietis klausė, kada jos ims mažėti ar bent jau stabilizuosis. Diskutuojant šiuo klausimu aktyvūs buvo Romualdas Aksomaitis, Boleslovas Vengrys, Teresė Gliaubertienė, kiti lieporiečiai.

Meras aiškino, kad kainos kyla visoje Lietuvoje, nes tokį kilimą įtakoja kylanti gamtinių dujų kaina, siūlė palaukti kol Šiauliuose bus pastatyta nauja, biokuru kūrenama termofikacinė elektrinė, aiškino, kad savivaldybės administracija ir akcinė bendrovė „Šiaulių energija“ viską skaičiuoja teisingai, sąžiningai, kad šilumos tiekimo įmonė už šilumą gaunamus pinigus naudoja pirmiausia būtinosioms sąnaudoms padengti ir investicijoms.

Ginčas išsisprendė tuomet, kai meras priėmė grupės lieporiečių kompromisinį pasiūlymą sudaryti visuomenininkų darbo grupę, kuri išnagrinėtų šilumos kainų mažinimo galimybes, parengtų ir merui pateiktų išvadas bei pasiūlymus. Tokią darbo grupę meras pažadėjo sudaryti nedelsiant, kai tik bus gautas rašytinis gyventojų prašymas.

Kad nuolat didėjančiomis šilumos kainomis nepatenkinti gyventojai ir meras rastų kompromisį sprendimą pasistengė ir renginio organizatorė - asociacijos „Lieporių bendruomenės centras“ pirmininkė Elvyra Užkuraitienė.

 

 

Šiaulių miesto savivaldybės gyventojų asociacijos

„Visuomeninės iniciatyvos“ parengta informacija

Parašykite komentarą

CAPTCHA