Pereiti į pagrindinį turinį

  • BALTIJOS KELIAS

2020 m. vasario18 d.

Siunčiu informaciją iš Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose 2020 m. sausio 2 d. vykusio renginio, kurio metu Šiaulių miesto savivaldybės gyventojų asociacijos pirmininko pavaduotojui Jonui Šidlauskui už pilietinį – visuomeninį 10 metų darbą ginant šilumos vartotojų, viešojo transporto keleivių, visų savivaldybės gyventojų interesus buvo įteiktas Lietuvos Sąjūdžio įsteigtas atminimo medalis „Baltijos keliui - 30“.

Apdovanojimą įteikia Kovo 11-osios Nepriklausomybės Akto signataras Algimantas Sėjūnas.

 

IRENA VASINAUSKAITĖ

(Šiaulių miesto Sąjūdžio pirmeivių klubo pirmininkė)

 

Baltijos kelias nesibaigia. Tokie žmonės kaip jūs, darote gerus darbus, tęsiate ėjimą Baltijos keliu link gražesnės, link geresnės Lietuvos.

Asociacijos „Visuomeninės iniciatyvos“ narys Jonas Šidlauskas yra apdovanojamas Lietuvos Sąjūdžio įsteigtu atminimo medaliu „Baltijos keliui - 30“.

Pasirašo Raimondas Kaminskas, Lietuvos Sąjūdžio Kauno tarybos pirmininkas, Romas Žemaitis, Vyčio kryžiaus ordino kavalierius, Lietuvos Sąjūdžio Kauno tarybos pirmininko pavaduotojas.

2019 m. rugpjūčio 23 d.

 

ALGIMANTAS SĖJŪNAS

(Kovo 11-osios Nepriklausomybės Akto signataras)

 

Tai iš tikrųjų labai gražus, labai garbingas ženklas labai garbingam žmogui. Pasižiūrėkite.

Mes su Jonu esame pažįstami labai, labai seniai, gal jau 50 metų. Jau 50 metų praėjo, o jis labai tvirtas, stiprus ir labai daug dar daro.

Jis tada „Nuklone“ vadovavo Energetikos skyriui, visam energetikos ūkiui, visai sudėtingai energetikos sistemai. Sugebėjo, gerai dirbo, viską padarė. Nuostabus, protingas, didelių gabumų žmogus.

Vėliau man teko susidurti su Jonu jau gerokai po to, kai aš buvau Aukščiausiojoje Taryboje, kai grįžau į Šiaulius. Ir mes vėl susitikome. Kur? Kovoje dėl šilumos. O jis iš tikrųjų buvo gabus, protingas.

Jūsų bendruomenė padarė nepaprastai daug, Šiauliuose šilumos kaina dabar yra viena iš pačių mažiausių visoje Lietuvoje. Ir tai yra jūsų kolektyvo nuopelnas.

Ir kai aš atėjau, aš pamačiau tuos žmones. Sakau – žiūrėkite! Ir iš tikrųjų susirinkdavo tada jūsų labai daug. Mūsų kartais trys, keturi, penki ateidavo.

Mes, kaip Sąjūdis, prisidėdavome, nes matėme, kad reikia pagalbos ir ją teikėme. Bet jūs padarėte labai didelį darbą – jūs sustabdėte tuos investuotojus, kurie atėjo ir norėjo pasiglemžti „Šiaulių energiją“.

Ir jūs sustabdėte juos, padarėte tai, kas dabar atsitiko. Dabar meras ir visi Šiauliai didžiuojasi – žiūrėkite, koks šilumos ūkis Šiauliuose!

Tai Vytauto pats didžiausias darbas. Tai pats didžiausias kovotojas, bet buvo ir atrama. Dar Drevinskas tada buvo, daugiau žmonių, kurie palaikė.

Čia mes su Jonu nukloniečiai ir tai labai malonu įteikti Jonui šitą Sąjūdžio apdovanojimą, perduoti šitą sveikinimą.

 

JONAS ŠIDLAUSKAS

Kai susirinko toks kolektyvas, tai ir galėjome pasiekti tokių rezultatų. Čia ne mano vieno, čia visų nuopelnas.

 

VYTAUTAS KABAILA

Man, kaip asociacijos vadovui, didelė garbė, kad taip aukštai įvertintas vieno iš asociacijos narių – Jono Šidlausko – visuomeninis, pilietinis darbas žmonėms, miestui ir Lietuvai.

Išreikšta pagarba ir padėka Jonui – tai pagarba ir padėka visiems asociacijos nariams, jų draugams ir partneriams.

Nuoširdus AČIŪ.

 

Nors dėl susiklosčiusių aplinkybių garbingas Lietuvos Sąjūdžio apdovanojimas Jonui Šidlauskui buvo įteiktas tik 2020 m. sausio 2 d., tačiau tai nemažina nei šio apdovanojimo vertės, nei jį gavusiojo indėlio einant link geresnės, gražesnės ir teisingesnės Lietuvos.

Šis kelias puikiai atsispindi asociacijos interneto svetainėje

http://visuomeninesiniciatyvos.lt/

Jonui Šidlauskui, visiems asociacijos „Visuomeninės iniciatyvos“ nariams stiprios sveikatos, gerų ir prasmingų darbų palinkėjo Šiaulių nevyriausybinių organizacijų konfederacijos prezidentė Vida Pociuvienė, Šiaulių daugiabučių namų savininkų bendrijų asociacijos prezidentė Virginija Remeikienė, Lieporių bendruomenės centro pirmininkė Elvyra Užkuraitienė.

 

https://youtu.be/bdPaXepovZw

 

Parašykite komentarą

CAPTCHA