Pereiti į pagrindinį turinį

  • Liepa
Šiais metais Šiaulių miesto Lieporių mikrorajono vardui – 50 metų.

Rudenį Lieporių bendruomenės centras rengia šios gražios sukakties oficialų paminėjimą, bus kviečiami mikrorajono gyventojai, kiti miesto gyventojai, savivaldybės vadovai, kiti garbingi svečiai, Lieporiams ypatingai nusipelnę ir jų vardą savo darbais bei pasiekimais išgarsinę žmonės.

Savo istorija turtingo kažkada buvusio Lieporių kaimo, o dabar – mikrorajono simbolis yra garsioji Lieporių liepa.

Ji, auganti tarp gluosnių ir lauko gėlių, apdainuota Saulėtųjų Lieporių himne, apie ją sukurta nemažai nuostabių eilėraščių, apsakymų, ją mielai tapo ir Gegužių progimnazijos moksleiviai, ir jau plačiai žinomi menininkai.

Artėjant mikrorajono vardo 50-čiui, taip išreikšdami savo meilę ir atsidavimą vietos gyventojams, garsiąją Lieporių liepą nutarė pagerbti ir Šiaulių miesto savivaldybės politikai.

Jie vakar išsirinko vieną iš gražiausių ir geriausiai matomų mikrorajono liepų, augančią prie Tilžės gatvės, šalia Šiaurės Lietuvos kolegijos, „apkirpo“ ją karnavalo stiliumi ir paliko grožėtis gyventojams, kad jų ir jų vaikų širdys prisipildytų šviežio liepų liepos mėnesio medaus, gerėjančio gyvenimo džiaugsmo, meilės gamtai, miestui ir jo valdytojams.

Pribloškianti Šiaulių miesto savivaldybės politikų dovana Lieporių gyventojams jų gimtojo mikrorajono vardo 50-čio proga!

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008734367299

https://www.skrastas.lt/siauliu-pietiniame-valdzia-kratosi-medkirciu-etiketes

Parašykite komentarą

CAPTCHA