Pereiti į pagrindinį turinį

  • V. Grinkevičiaus g. 18

2020 m. gegužės 13 d.

Siunčiu Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio 2020 m. balandžio 10 d. raštą Nr. S-1271 „Dėl informacijos pateikimo“.

Šiuo raštu savivaldybės administracijos direktorius informuoja, jog pėsčiųjų take tarp Tilžės gatvės ir Tilžės gatvės pėsčiųjų ir dviračių tako ties V. Grinkevičiaus g. 18 daugiabučiu 2019 metais buvo atliekami takų atstatymo darbai po uždarosios akcinės bendrovės „Šiaulių vandenys“ nuotekų tinklų rekonstravimo.

Po atstatymo darbų atsiradusių defektų pašalinimas planuojamas 2020 metų antrąjį ketvirtį.

Gerbiami Šiaulių miesto savivaldybės gyvenamųjų vietovių gyventojai, seniūnaičiai, seniūnai, nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų vadovai, daugiabučių bendrijų pirmininkai, jei aplink jūsų gyvenamuosius namus, jūsų gyvenamąsias vietoves yra nepakankamai kokybiškai atlikti įvairūs statybos, kelių, šaligatvių, takų, viešųjų erdvių remonto ar atnaujinimo darbai, jeigu būtina tokius darbus atlikti, informuokite apie tai Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento Miesto ūkio ir aplinkos skyrių ir skyriaus darbuotojai pasistengs geranoriškai, kaip galima skubiau viską sutvarkyti.

Artėjant vasarai, nesutvarkytos liks tos teritorijos, tos žaliosios vejos, tie takai ir šaligatviai, kurie niekam nerūpi, aplink kuriuos gyvena viskam abejingi žmonės. Imkimės iniciatyvų patys, jeigu savivaldybė kartais ne viską pastebi, ne visur suspėja.

Savivaldybė jau stojasi į vėžes, laikas pradėti dirbti tai, kas yra būtina. Bet reikia ir mums visiems prie to prisidėti, padėti savivaldybei, pabūti jos patikėtiniais, jos vietininkais savo kiemuose, savo gatvėse, savo gyvenamosiose vietovėse.

Būkime aktyvesni, ūkiškesni ir pilietiškesni ypač šiuo, koronaviruso plitimo ir pandeminės situacijos laikotarpiu.

 

PRIDEDAMA:

1. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio 2020 m. balandžio 10 d. raštas Nr. S-1271 „Dėl informacijos pateikimo“, 1 lapas

2. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriui skirtas 2020 m. kovo 12 d. raštas Nr. 08 SA „Dėl šaligatvio, pėsčiųjų bei dviračių tako, esančių tarp Statybininkų ir Gegužių gatvių, atkarpos remonto“, 1 lapas.

 

Parašykite komentarą

CAPTCHA